ART / Oil paintings / Oil painting 12246006
nr 1224 6006
Yuri Siomash
(1948-2010), Ukraina
Yuri Siomash (1948-2010), Ukraine. Still life. Signerad a tergo samt monogramsignatur, 1986. Olja på duk på pannå, 85x64 cm, katalog medföljer,
OIL PAINTING, Stilleben. Signerad a tergo samt monogramsignatur, 1986. Olja på duk på pannå, 85x64 cm, katalog medföljer
Yuri Siomash, Ukrainian painter, born 1948, dead 2010.
5000
SEK 4000
Monday December 10 2018
at 18:39:53
10/12 18:31:45
- Klassiska
Dec 10
Klassiska
Read more about Klassiska